Google AdWords Arama Ağı Reklamları

adwords

Google AdWords arama ağı reklamları ürün ve hizmetleriniz ile ilgili bir arama yapıldığında, sitenizin listelenen sonuçlarda ilk sıralarda yer almasını sağlar. Böylelikle hali hazırda ürün ya da hizmetlerinize ihtiyaç duyan, yani yüksek potansiyelli müşterileriniz size kolayca ulaşır.

Google reklamları ile ürün ya da hizmetleriniz için arayışta olan müşteriler size ulaştığı için, sizinle ilgili olmayan kişilere fazladan bütçe harcamaz, diğer reklam mecralarına göre çok daha düşük bütçelerle çok daha başarılı sonuçlar alırsınız.

Bununla birlikte bu güzel sonuçların alınabilmesi için doğru bir Google AdWords reklam danışmanlığı almanız çok önemlidir. Google'da reklam vermek ilk bakışta son derece kolay gibi gözükse de uzmanlık isteyen bir süreçtir. Doğru danışmanlık ve kaliteli AdWords hesap yönetimi ile AdWords ücretlerini önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Ücretlendirme

Tıklama başına maliyetler, sektöre göre değişkenlik gösterir ve sektördeki rekabete göre belli olur. Reklam veren, reklamı için bir bütçe belirler ve ödeme yapar. Reklamların görüntülenmesi ücret gerektirmez; yalnızca tıklama başına, belirlenen ücret ödenen miktardan düşülür.

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.
Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın Google'daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.
Google AdWords'e kaydolmak ücretsizdir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.
Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Birçok işletme en az 20 - 30 TL tutarında bir günlük bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.
İnternet ortamında alakalı web sitelerinde, alakalı müşterilere ulaşabilirsiniz. Bir dizi seçenek, gerektiği zaman ve gerektiği yerde; web sitesi türüne, kitle türüne veya yeniden pazarlamaya göre hedefleme yapmanızı sağlar.
Google AdWords, reklamlarınızı kaç kişinin fark ettiğini ve web sitenizi ziyaret etmek için tıklayanların veya sizi arayanların yüzdesini gösterir. İzleme araçları sayesinde, reklamlarınızın doğrudan sonucu olarak web sitenizde gerçekleşen fiili satışları bile görebilirsiniz.
Ücretsiz olarak, istediğiniz zaman reklamlarınızda ince ayarlar yapabilir, yeni arama terimleri deneyebilir, kampanyanızı duraklatabilir ve yeniden başlatabilirsiniz. Üstelik bunların tümünü Google AdWords hesabınızdan yapabilirsiniz.
Normal bir kredi kartı veya banka kartı kullanarak (Visa, Visa Electron veya Mastercard) ya da dilerseniz banka yoluyla ödeme yapabilirsiniz.
Web sitesi ziyaretleri, mağaza ziyaretleri, İnternet'ten satışlar, telefonla yapılan sorgular veya bültene kaydolmalar gibi konuların tümünde, izleme araçları Google AdWords'ün neler sağladığını her zaman size gösterir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLDİK Mİ?
GELİN BİRLİKTE ÇALIŞALIM

ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI
+90 555 103 18 55
Samsun Reklam Ajansı

Reklam Ajansı

Sosyal Medya Yönetimi
Website Tasarımı
Ajans Hizmeti
Katalog Tasarımı

Bilgi Almak İçin;

İletişim

Kılıçdede Mh. İstiklal Caddesi
No: 173 Kat:4 D:7 Uzay Apartmanı
İlkadım/Samsun
+90 555 103 18 55